24VFINDER, ROLE G2R-1 24DC, OMRON resmi ve fiyatı sitemize eklenmiştir.
5V, 9V, 12V, 24V, 48V, 220V çalışma gerilimlerinde, 1A-40A arası yük akımlarının kontrolünde kullanılır. Tekli ve çoklu kontak çıkış imkanları mevcuttur.
Toptan ve perakende olarak 24V G2R-1 24DC  satışı yapmaktayız. Uygun fiyatlardan 24V G2R-1 24DC siparişi verebilirsiniz. Kapıda ödeme ve aynı gün kargo özellikli 24V G2R-1 24DC ürünümüzü satın alabilirsiniz. Sizde 24V G2R-1 24DC çeşitleri ve fiyatlarına göz atmak için sitemizde gezinebilir ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz. En ucuz fiyatlı 24V G2R-1 24DC satın alacağınızdan emin olabilirsiniz.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
G2R-1 24DC TEK KONTAK Röle G2R-1 24DC TEK KONTAK Röle satın al! Toptan ve perakende G2R-1 24DC TEK KONTAK Röle 24V Role fiyatları burada. G2R-1 24DC TEK KONTAK Röle satışı ve siparişi burada gerçekleşmektedir. En ucuz ve en kaliteli Orjinal G2R-1 24DC TEK KONTAK Röle fiyat. G2R-1 G2R-1 24DC TEK KONTAK Röle