12V 10 AMPER  SRD-12VDC-SL-C resmi ve fiyatı sitemize eklenmiştir.
Contact Form  1C
 Contact material  Silver Alloy
 Contact Resistance  100mΩ(1A 6VDC)
 Contact Rating  15A 14VDC/125VAC,10A 30VDC/250VAC
 Max.Switching Current  15A,10A
 Max.Switching voltage  250VAC/30VDC
 Electrical life  100000 ops
 Mechanical Life  10000000 ops
 Initial insulation resistance     100MΩ
 Dielectric strength  1500VAC/750VAC
 Operate Time  ≤10ms
 Release Time  ≤5ms
 Ambient temperature  -40°C~+105°C
 Termination  PCB
 Construction  Sealed
 Coil power  0.36w
 Certificates  UL,TUV,CQC,ROHS,REACH,TV-5
 Unit Weight  10g
12V 10 AMPER FINDER, ROLE SRD-12VDC-SL-C Röle, elektriksel yöntemlerle kontrol edilebilen mekanik anahtarlama ünitesidir. Röle bobini ve kontaktörler olmak üzere iki ana bölümden oluşur. Üzerinden akım geçen röle bobini manyetik alan oluşturur ve kontakları çeker. Böylece röle kontakları konum değiştirmiş olur.
5V, 9V, 12V, 24V, 48V, 220V çalışma gerilimlerinde, 1A-40A arası yük akımlarının kontrolünde kullanılır. Tekli ve çoklu kontak çıkış imkanları mevcuttur.